| NuConteaza_3642 a întrebat:

Am nevoie de insignele Ş"Apă sfinţită","Tăruş","Carte de vrăji","Oglindă","Săgeată de argint","Soare" la Vânătoarea de Vampiri! Cine are dubluri să-mi spună codul, voi da si eu în schimb o insignă!

4 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Iti dau tarus in schimbul scutului(daca il ai)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Codul e... dar ce insigna primesc? bine bine iti dau codul de carte de vraji am eu na codul:1515F5186A

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am soare
baga-ma in lista
bwbw.rwzza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune intrebarea ta si pe Raspuns-Rapid, poate gasesti raspuns si mai castigi si 3 cartele vodafone cu 1000 de minute si 1000 sms uri! www.raspuns-rapid.info/concurs