| XxELOKxX2013 a întrebat:

Salut la toata lumea mai mai de mult cam cand aveam 5 6 ani cam asa aveam un joc asterix si obelix era foarte foarte frumos da nu mai dau de el daca il gasiti va rog dati-mil nu era asterix si obelix xxl sau asterix si jocurile olimpice sau gba era frumos faceai concursuri de mancat de fuga era super frumos

Răspuns Câştigător
| DarkMirror a răspuns:

Ai incercat sa dai search in calculator? Poate tu sau altcineva la setat pe ascuns din greseala.