| Virgilia a întrebat:

Salut la totii! Imi doresc de foarte mult timp iphone dar din pacate nu am! Acum am vazut ca este si iphone7! Vreau sa mi-l procur dar nu am posibilitatea, poate sa ma ajute cineva?

5 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

A apărut chiar și iPhone 8, dar doar pentru ca are toată lumea iPhone nu înseamnă ca e cel mai wow telefon, intr-o zi o sa ti-l cumperi dacă ti-l dorești atât de mult încât sa muncești pentru el, dar nu ti-l da nimeni gratis.

| LoveSleep a răspuns:

Dă-mi mesaj pe privat și rezolvăm.

| GoldenZenith a răspuns:

Păpușă, la cum arăți in avatar (dacă ești tu), e suficient sa deschizi gura și dai pe spate pe oricine. Se găsește cineva să îți dea un iPhone sad

| drutzix a răspuns:

Salut.
E o chestie noua, inventata acum, se numeste job. E chiar simplu, te duci undeva, stai 8 ore pe zi si la sfarsitul lunii iti da cineva bani.
Suna bine, nu? Spor la treaba happy

| Roxin a răspuns:

Apreciem troll-ul de proasta calitate.