| Adryannn a întrebat:

Salut, merge GTA IV pe un pc cu urmatoarele date: AMD Sempron(tm) Procesor 3000+; 1, 81GHz; 1, 00 GB RAM; Physical Address Extension

1 răspuns:
| costel24ro a răspuns:

Cu siguranta nu! ram putin,procesor mic, de placa video nu ai zis nimic, dar banuiesc ca si ea e mica! eu am incercat odata pe unu cu proc de 3200mhz, cu 2 gb ram si placa video 256 si abia se misca cu toate p low, procesorul chiar daca are frecventa mai mare, era mai vechi.la fel si al tau, e vechi! si la fel si un dual core.tu sigur nu ai nici cea mai mica sansa sa-l joci p pc-ul asta! sorry! succes!