| mad13 a întrebat:

Nu stiu daca am nimerit bine sectiunea dar...
Este adevarata treaba cu "Less Smell" de la Marlboro Touch? :-s

Răspuns Câştigător
| glittereatsme a răspuns:

Indiferent de ce raspuns vei primi, stiu ca nu raspunsul meu il astepti dar macar ia in considerare sa fumezi tigari electronice. scapi de miros, sunt mult mai ieftine, si cine a spus ca tigarile electronice nu se compara cu cele cu tutun nu a incercat lichidul Hangsen care iti da senzatia ca fumezi o tigara adevarata. si in plus, scapi si de mirosul de pe haine, si nu iti va mirosi nici respiratia.

1 răspuns:
| mad13 explică (pentru glittereatsme):

M-am gandit la asta, dar am auzit zvonuri ca sunt mai daunatoare decat tigarile normale.