| mstefan2003 a întrebat:

Salut,acum 2 zile,am cumpărat un Marlboro Albastru
,tigarile erau lungi si lăsau un gust plăcut la final,aş vrea să ştiu cum se numeste exact acel pachet dintre; Fine Touch,XL Touch,Touch,XL Fine Touch, XL Touch Plus.

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Uita te ce sc ria pe pachetul din care ai luat țigara chiar nimic nu stii? Si cel mai bine numai fuma ca distrugi plămînii da le in colo cu gustul lor plăcut, pe țigări scrie cancer pulmonar atunci sa vezi ce placut va fi sa ai asa ceva.,

| Lukasssz a răspuns:

Xl touch plus.

| Iote a răspuns:

Vrei ca noi sa stim ce ai cumparat tu?
Gusturile difera. Nu stie nimeni ce ti-o fi placut.

| CIaudiu a răspuns:

Uita-te pe pachet