| piETRiSor a întrebat:

Salut, o întrebare pentru băieți. Voi vă pătați vreodată cu urină?(după ce terminati sa va ușurați) Eu nu știu ce sa mai fac pentru ca am încercat tot și pățesc foarte des. Uneori este vizibil și pe pantaloni nu doar pe boxeri.
Voi ați pățit? Ce-mi recomandați?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Pantaloni de culoare inchisă.

| MarianWLF a răspuns:

E putin jenant dar o sa descriu pentru ca am mai observat aceasta greseala, problema e cand ti-o "scuturi" si atat, fara sa folosesti un servetel dupa, spre deosebire de femei la barbati mai iese putin, dupa ce ai terminat "strange" putin de ea ca si cum faci la pasta de dinti cand mai e putin in tub, si foloseste un servetel.

| Violleta2022 a răspuns:

Iti recomand un control de urgenta la un medic UROLOG fiindca nu-i normal sa nu te poti tine cu urina, sau sa faci pe alaturi avand incontinenta urinara sau posibil fimoza, daca jetul este directionat pe pantaloni, nu in wc.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu am pățit că o scuturam înainte să o punem la loc.

| StoicAnalysis a răspuns:

Du-te la urolog.

| Anonimboy111 a răspuns:

Scuturi penisul si il bagi la loc, asa se intampla la toti