| WhereIsEverybody a întrebat:

Salut, o intrebare pentru cei care vapeaza, in jur de cat timp tine o rezistenta? Mi-am luat un aramax power (versiunea cu baterie 5000 mAh) si vapez in jur de 2-3ml pe zi.

Am citit pe niste forum-uri ca sunt oameni care vapeaza in jur de 15-20 ml pe zi si o rezistenta tine in jur de 1 saptamana. Daca vapez doar 2-3ml, ma va tine mai mult sau nu afecteaza durata de viata a unei rezistente?

1 răspuns:
| mastadont a răspuns:

Desigur că afectează. Cam tot atâta vapez și eu și mă ține și o lună o rezistență. Cei care vapează atâta probabil fac dripping cu drip tip, acolo deja e altă poveste pentru că se epuizează rezistența mult mai rapid.