| FOG92 a întrebat:

Am un Aramax Power 5000 si numai vapeaza efectiv cand este lichid in el, cand il pun la incarcat el incarca dar cand ii scot acumulatorul nimic, tot nu merge! Ce problema ar putea sa aiba? In garantie nu il mai am... aveti idee, ma gandeam ca e de la baterie dar totusi ea incarca dar tot nu se aude cum arde lichidul ala cand apas pe buton! HELP

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Ai schimbat rezistenta?

| FOG92 explică (pentru Wr3nch):

Da si degeaba, deci trag din ea si nu se aud aburii, nu sunt expert in vapat intelegi la ce ma refer, nu mai arde lichidul ala, ai idee ce are? sa ma duc cu el la un service