| qieiqpalz a întrebat:

Salut, oare intr-o calatorie de 12h cu trenu trebuie sa il schimb?(e personal)adica nu stiu merg 5h cu unu dupa schimb etc.

2 răspunsuri:
| HadesSs a răspuns:

Depinde de ruta, sunt care merg direct si sunt la care trebuie sa schimbi, cel mai bine te uiti pe cfrcalatori.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La trenurile personaleeste mica posibilitatea ca sa mergi 12h incontinu fara sa schimbi trenu. Dar poti afla informatii de pe siteul cfr, unde poti vedea detalii, trenul respectiv ce ruta are. etc