| Ione13 a întrebat:

Tu ce ai alege? O calatorie cu trenu noaptea sau un somn bun

Răspuns Câştigător
| kessu a răspuns:

O calatorie cu trenul e foarte misto noaptea, daca ai noroc sa dai si de niste oameni misto, admiri si unele zone noapte e genialhappy

11 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Depinde de dispozitie si de gasca cu care asi pleca.

| BloodMagickNecromance a răspuns:

O călătorie cu trenul noaptea în timp ce dorm.

| Natassha a răspuns:

Pfff, e evident ca o calatorie cu trenul noaptea.
Nimic nu e mai frumos ca asta.
Si poate daca ai si companie incantatoare in compartiment e si mai frumoswinking
Un somn bun te lasa doar sa-ti imaginezi calatoria, nu sa o si simtiwinking

| Xtadelo a răspuns:

N.am ce sa vad noaptea, aleg somnul.

| Crucified a răspuns:

Un somn bun intr-o calatorie cu trenul noaptea.

| Carmen100 a răspuns:

Sall! Aleg o calatorie cu trenul noaptea. De obicei nu am somn si adorm tarziu. Asa poate mai vad ceva nou, intalnesc oameni...e mai bine decat sa dormwinking

| AleXisAleXis a răspuns:

O calatorie cu trenul noaptea.
Un somn bun poti sa ai si ziua.

| PanteraNeagra1999 a răspuns:

Un somn bun happy

| Andreea19Alina a răspuns:

Pai depinde. daca in tren am loc pe scaun atunci pot sa si dorm si sa ma mai scol din cand in cand pentru a vedea intunericul de pe geam.un somn bun il pot avea oricand in viata asta dar calatoria aceea poate fi unica, nu se stie niciodata.

| EdK a răspuns:

Depinde unde duce trenul, cu ce "treburi" si de starea mea. Daca sunt obosit, atunci un somn bun, daca nu, o calatorie cu trenul.

| GirlonFire a răspuns:

Un somn. buuunn