| Cristina_5283 a întrebat:

Trebuie sa-mi fie frica sa merg cu trenu?laughing

Răspuns Câştigător
| Patrăţel a răspuns:

Normal ca nu, trenul este un mijloc placut si comod de transport. mie mi se pare cel mai sigur decat toate. masina, avion etc tongue.

15 răspunsuri:
| Meryem027 a răspuns:

Nuu,stai linistita. happy E ok, nici nu simti ca ai merge...

| da?? a răspuns:

Nu,deloc.

Mie imi place mult sa merg cu trenul.Niciodata nu ma satur sa vad peisaje noi.

| Kanghu a răspuns:

Trenul este unul dintre cele mai sigure mijloace de transport.

| ivy a răspuns:

Nu~laughing e chiar misto :X

| Trinitygen a răspuns:

De ce sa-ti fie frica? Trenul este cea mai sigura metoda de transport dupa avion (ignora emisiunile cu avioane prabusite, asa ceva se intampla extraordinar de rar).

| TheLastHuman a răspuns:

NU... ca orice alt mijloc de transport prezinta un risc si dupa parerea mea e mai bine decat cu masina... pb e ca la noi trenurile as greu la destinatii si de asta lumea prefera alte mijloace, dar daca ai timp si vrei sa pleci undeva e ff frumos si oricum nu mergi in fiecare zi. ai grija de tine si Drum Bun happytongue

| Pisicutza_3550 a răspuns:

Nu trebuie sa-ti fie frica, e ceva normal e ca cum te-ai plimba cu masina

| flowerpower12 a răspuns:

Nu,nu are de cebig grin

| Cristina_5283 explică:

O sa fiu pe drum 16 ore si vroiam sa stiu, Seluu am 14 aniwinking

| 3ly a răspuns:

Nu se stie :]] nu cunosc victime, dar dc sa ma risc :]] eu nu am mers niciodata ca trenu. deci nu stiu ce sa zic

| Andreea_2128 a răspuns:

Nuulaughing Nu ai de ce... e foarte fainwinking

| mili_8806 a răspuns:

Nophappy mie mi se pare foarte plictisitorhappy

| liliana2470_7895 a răspuns:

De ce sa-ti fie frica trenu doar merge incet

| Seluu_5333 a răspuns:

nu. cati ani ai, 6 sau 7?

| FLAVIU117 a răspuns:

Nu pentru ca este foarte sigur am mers de multe ori happy