| DooM a întrebat:

Un jurnal personal despre o calatorie in nordul Italiei are cineva? Nu trebuie sa fie adevarat.

2 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Personal, nu am, dar poti cauta cartea "Oglinda retrovizoare" de Radu Tudoran; este despre o calatorie in Italia.

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Raport de activitate

Subsemnatul Gogu Potrivitu, RT 678721 CNP 1520714450192 avand functia de ''strungar sef'' la S.C Grivita Rosie S.R.L declar prin prezenta urmatoarele:
- La data de 16.04. 2012 am luat la cunostinta decizia departamentului tehnic al societatii de a ma delega sa merg la S.C Marizzoti S.R.L, Torino in vederea formarii mele profesionale pe noul tip de strung, decizie ce mi-a fost transmisa prin persoana sefului meu, domnul Vasile Pastarnac, inginer cai ferate, drumuri si poduri.
- La data de 23.04. 2012 orele 17-18:00 am ajuns la punctul de cazare, ''Hotel Albergo San Carlo'' unde am facut check-in conform decontului, foii de drum si chitantei atasate acesteia.
-La data de 24.04. 2012 ora 09:00 m-am prezentat la punctul de lucru al S.C Marizzoti S.R.L din bulevardul ''Corso Enrico Tazzoli'' unde am luat contact cu managerul de productie, dl Alfredo Belmondo care m-a prezentat echipei sale de ingineri in vederea instructajului meu. Intre orele 09:30 si 16:30 am luat la cunostiinta cele necesare montarii, reglarii si utilizarii noului strung si am efectuat teste practice. Precizez ca toate aceste date sunt mentionate in decont, act ce mi-a fost semnat de dl Alfredo Belmondo si stampilat la fata locului de catre secretariatul societatii.
La ora 17:30 m-am intors la punctul de cazare, ''Hotel Albergo San Carlo''
- La data de 25.04. 2012 ora 12:00, am facut check-outul la punctul de cazare iar la ora 13:30 am luat avionul de Bucuresti.
-Azi, 26.04. 2012 m-am prezentat la sediul S.C Grivita Rosie S.R.L in vederea predarii raportului de activitate catre departamentul tehnic al societatii, raport ce contine decontul, foaia de drum si chitantele serviciilor pe care le-am folosit in aceasta deplasare.

Cu stima,
Gogu Potrivitu