| TFK a întrebat:

puteti sa-mi dati si mie toate replicile de la Robotzi ep 23-Destin? Funda plus Vot...va rog

Răspuns Câştigător
| Monica_7453 a răspuns:

MO : ce faci Foca?
FOCA : daaa bine Mo,uite.
MO : Ce satan tot zornaie ca un sirag de bile-anale? Foca,tu auzi?
FOCA : Evident,ma labie.
MO : Asa suna, ca un cor bolund de vaci,de stepa, de pleu, desert,deegeaba. Weee, Foca.ce-i asta?
FOCA : Mmmm, nu-s sigur. Poatee.
MAMA 2000da : Aoleuu maicaa, ca uitai sa ma prezint. Sunt Mama 2000da, ghicitoare universala de senzatie magistrala care baga zeii-nboala. Am ovaree aurite, circuite hampletite si cuvinte dovedite.
MO : esti ghicitoare?
MAMA 2000da : Paai da.
MO : hihi, hihihi. Nu, ma dau batut ca laptele. ziii
FOCA : Mediocrule, nu-i ghicitoare de aia.
Mama 2000da : Nuu conasule, eu ghicesc viitoru-n orice, leg si desfac farmece.Fac minuni si dau blesteme, vindec curu de egzme.
MO : Ghicesti viitoru? Pfaiiii.ghicestemi-l mie.
FOCA : Astea-s povesti cu prostituate,mambogiambizme colorate, vraaajeli de grupa mica.
MO : Foca, du-te sap-o fantana, aci nu-i de tine.Nu esti spiritual, nu simti magia.
FOCA : Mdaa.
MAMA 2000da : Hai maica intinde mana sa-ti citeasca baba treaba.
FOCA : Cati copii au murit in palma aia.
MAMA 2000da : Shhhhh, am nevoie de liniste.
MO : Taaaaaaaaaci
MAMA 2000da : Aoleeeeo, e de rau.
MO : Hhhhhhhh
MAMA 2000da : Vad o mare povara pe capu' tau,venita de departe, o apasare mare, ca o constipare.
MO : Hhh
MAMA 2000da : Si vad.
FOCA : O laba trista
MAMA 2000da : Vad ca ai un viitor hantunecat, distrus si deezmembrat.
MO : Sa nu-ti dau mai bine cealalta mana?
MAMA 2000da : Da nu-ti fie frica maica, iti da baba talismanu' cu care respingi dusmanu'. Talismanu' e vrajit te apara de cutit si de pizma si de rele si de Pu%e cu sechele.
MO : Deee cade miez, orez titirez.
MAMA 2000da : E de firma suta-n suta, daca vrei sa o duci bine sa il ai mereu la tine. Daca nu il vei avea sa stii ca-i belit. Manzu.
MO : Iti sincer multumesc din procesor.
FOCA : Hai gata balciu, du-te taree ca ocupi spatiu.
MAMA 2000da : Pfaaa, da-te dracu ca esti urat si nu te f%%e nimenia.
MO : acumm sunt in siguranta, am talismanuuu magic sacru.
FOCA : Iti dau la schimb 2 stropi de tuica.
MO : Talismanu magic sacru.3 stropi
FOCA : 5
MO : 10
FOCA : 1
MO : Asa facem.
FOCA : Off.
MO : Hihihi,da tot timpu de f%t la astea.
FOCA : Vez ma-nghesuitule,ti-am zis ca baba turna vrajeala,talismanu asta n-are nici-o treaba.
MO : Da,da-l in p%%a Foca, n-are nici-un rost, nici viitoru' nu mia e ce-a fost.
PUNCT
MO : Nici viitoru' nu mai e ce-a fost.

[nu uita de funditaaa.

2 răspunsuri:
| SamSon a răspuns:

Replicile? toatee? nu cred ca sta cineva sa iti scrie tot.
dar uite cele mai tari din ep 23:
1:Evideent, ma labie!
2: Sunt mama 2000Da Ghicitoare universala de senzatie magistrala care baga zeii-n boala.
3: Hm.H.mHm. ma dau batut la laptele!
4: Eu ghicesc viitor-un orice, leg si desfac farmece, fac minuni si dau blesteme, vindec C*ru de eczeme.
5: O lab* trista!

| Chriss_3997 a răspuns:

Replicile De La Robotzii ep 23 nu exista!