| cosmin_8111 a întrebat:

recomandati un smartphone, nu stiu ce sa-mi cumpar. (buget 1250 ron) sau ce sa aleg dintre samsung galaxi s sau htc evo 3d.sau recomandati voi altceva mai bun.astept sfaturi va multumesc

2 răspunsuri:
| TrendyHedgehog a răspuns:

Eu am Samsung galaxy s plus si sunt foarte multumita de el.Am auzit pe net ca se blocheaza dar la mine nu s-a blocat niciodata. Poti sa iti iei multe aplicatii pe el, pozele facute de camera sunt clare, eu mi-am pus si filme pe el.Acum iti scriu raspunsul chiar de pe telefon.Deci e dupa parerea mea e foarte misto.P.S-e mai bun decat Iphonewinking

| Girl72 a răspuns:

HTC Evo 3D!
Crede-mă, îl am şi este foarte bun!
Sunt mulţumită, şi chiar dacă îl am de un an, merge cu o viteză de parcă l-aş fi cumpărat ieri.
Dar alegerea rămâne la mâna ta!
Iar eu îţi recomand telefoane de la HTC.
Părerea mea este că ei fac cele mai bune telefoane şi ştiu ce vorbesc.
În orice caz, HTC-urile sunt mult mai bune decât orice Iphone şi alte "minunăţii".