| anonim_4396 a întrebat:

Salut,
Sunt ft speriat, m-a sunat cineva de pe un nr de telefon (nu stiu daca sa-l dau) si mi-a zis ca e Cotofana Razvan, sef adjunct nu stiu cum.
M-a intrebat daca stiu un fost condamnat (nu-i mai stiu numele), daca locuiesc in Mehedinti (eu locuind in Bragadiru)
Mi-a zis ca o sa verifice la digi ca are puterea chiar daca ii blochez numele.
Dupa a inceput sa-mi explice sa nu pun botul la nr de telefon care spun ca sunt de la banca sau asa sa reincarc cartela ca sunt fosti condamnati...

Ii adaug nr de telefon pe wapp si are o poza ciudata (cred ca e troll), dar omul chiar zici ca era la birou se auzeau telefoane vechi (sonerii vechi gen)

Ce poate sa fie?

2 răspunsuri:
| LostForForever a răspuns:

Stai cuminte cine știe ce omul este ăla și îți iei belea pe cap sau poate este o farsa

| Nordvest1258 a răspuns:

O farsa de la prietenii dai de clasa a 5 a