| Forcas15 a întrebat:

Salut toata lumea! Am instalat de curand Garena dar nu pot sa intru. Mi-am facut cont, am verificat e-mailul, dar tot nu merge. Cand intru si bag datele de logare imi spune Connect to Server Failed si e la fel pe toate serverele. Incerc de vreo 3 zile incontinuu de 3-5 ori pe zi. Va rog sa ma ajutati daca puteti, dau funda. Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| Forcas15 explică:

Eu vreau sa joc left 4 dead.....nu imi place dota 2....joc LoL

| NextTime_Stefanutzu_1990 a răspuns:

Deci
Lasa garena, e de caca.Incearca gplay e cel mai bun, nu poti iesi din joc in timpul unui meci, ai rank, poti castiga, bani premi, iti las linkul aici dawnloadeaza-l si joacate dota cat doresti, eu tot acolo jos si e cea mai buna platforma! http://www.gplay.ro/
Incearca, este cea mai eficienta, si stricta platforma! Cu admini online non stop, nu poti folosi mh iei ban automat! Funda te rog!