| Ąłéx_Mìháī_1905 a întrebat:

Am mare nevoie de ceva! Stiti cifra 9 de la 9GAG (https://www.facebook.com/......899386840/ Vreau si eu cifra 4 cu acelasi font ca cea de la 9 GAG! Sau mcar alte fonturi misto ca 9GAG! Dau funda repede!

Răspuns Câştigător
| smartlollipop a răspuns:

Din cate fonturi am vazut pana acum. Cred ca acesta nu e un font, imi pare facut in PS din forme sau cu Brush.
Cauta pe Google "Photoshop Fonts" si sigur vei gasi un site cu fonturi interesante, le iei denumirea si o cauti pentru programul pe care il folosesti si ai nevoie de fonturi, daca nu e chiar Photoshop, atunci iti va fi usor.