| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema. Cand ma jucam pe xbox 360 am intors xboxul si mi s-a zgariat cd-ul. Am incercat sa-l spal si sa-l fac cu pasta de dinti si apoi sa-l spal da tot cam acolo ii (m-am uitat pe youtube ) Ce ar trebui sa fac ca sa-mi mearga? Uneori cand ma joc imi apare Unreadable clean with a soft cloth si nu stiu ce, help?

2 răspunsuri:
| AlexIsAnAI a răspuns:

NICIODATA nu merge cand speli un CD, e ca si cum l-ai spala pe telefonul tau S3. Ia-ti altul si, daca se mai intampla, sterge-l cu un servetel de ochelari.

| qqIonutz a răspuns:

Lai spalat frate omg no sa-ti mearga ia-ti alt cd ma.P.S:cand ti se mai zgarie un cd aburestel si stergel cu ceva moale.