| ghitza a întrebat:

Am scanat cateva carti in pc si vreau sa le scot la imprimanta dupa care sa leg cumva paginile respective.
Sa le cos, nu prea ma incanta sa fac asta cu 200 pagini la o carte plus ca s-ar putea sa nu iasa bine.

Puteti sa imi spuneti ce adeziv as putea folosi pentru a lipi paginile respective asa cum sunt lipite cele pe care le cumperi din magazin, librarii?

Sau puteti sa imi spuneti o tipografie, legatorie sau cum s-o numi, unde pot sa leg sau lipesc paginile respective? As dori sa fie in Viseu de Sus sau Borsa, judetul Maramures.

Va multumesc!

1 răspuns:
| antimulte a răspuns:

Incearca la orice copy shop sau birou de copiat acte, ceri sa ti le lege cu arc, iti vor pune spirala din aia de plastic si coperti plastifiate. La 200 de pagini nu costa mai mult de 7-8 lei.