| curios_3782 a întrebat:

am si eu o intrebare :D Alte site-uri de trimis mesaje gratis cum ar fi www.moove.ro mai sunt? Dau fundita :* mersi anticipat :)

Răspuns Câştigător
| Quiss a răspuns:

Înregistrează-te aici: http://triplay.com/registration.php. Primeşti 10 sms-uri gratis în orice reţea, introduci numărul de telefon şi îţi dă codul de activare.
Si aici - http://www.wadja.com/. Pentru a beneficia de sms-uri nelimitate, trebuie sa adaugi prietenii in wadja. O sa primeasca mail-uri de la tine. Doar cu prietenii din wadja ai sms-uri nelimitate. Cu celelalte persoane poti trimite doar 5 sms-uri gratuite pe zi.

Un sms intre prieteni din wadja are 117 caractere. Pentru a trimite un sms cuiva care nu apartine listei tale de prieteni din wadja, ai la dispozitie doar 99 de caractere in limita a 5 sms-uri pe zi. Poti, de asemenea, trimite mesaje internationale, de asemenea gratuit.
Insa vezi ca inainte de a trimite sms-uri gratuit trebuie sa iti confirmati adresa de email si numarul de telefon.

1 răspuns:
| luciana200972 a răspuns:

Http://www.free--sms.com. Foloseste-l cu cap. Trebuie sa-ti faci cont, eu il folosesc de ceva vreme si sunt multumita