| Krzysztof a întrebat:

Anul asta dau bacul si am ramas pe primul semestru corigent la 3 materii (Mate, Chimie, Bio) Credeti ca mai am vreo sansa avand in vedere ca de carte nu prea imi aloc timp. Stau mai mult pe calculator... Incerc sa invat dar sunt profesorii incompetenti...

1 răspuns:
| Dany20 a răspuns:

Wtf?!,,credeti ca mai am vreo sansa daca nu prea imi aloc timp de invatat" da tu poti sa mergi fara sa dai din picioare?,, stau pe calculator" nu mai sta daca vrei sa iei baci.,, incerc sa invat dar profesorii sunt incompetenti" da tu astepti sa-ti trimita profu informatia telepatic ca sa o ai in minte? pune mana pe carte, toceste cartile pana nu se mai poate citi din ele si ai sa iei bacu.