| msil3 a întrebat:

As dori si eu un HAck pentru metin 2 de yang si de iteme.cine mi le de pe amandoua primeste dunda

Răspuns Câştigător
| fantaxro a răspuns:

Salut baieti.In sfarsit, am dat de un yang hack pentru metin2 si poate fi folosit pe :D publice si pe privat.
L-am testat si pe ro, merge prea ok :X.Adresa de la site de unde poate fi descarcat http://metin2hack2013.blogspot.com
Se poate vedea atat si video:X cu programul;;).Eu l-am testat si e foarte OK :x e un nou hack aparut in 2013...

1 răspuns:
| R0botziFan a răspuns:

Hack pentru yang nu exista
si iei ban la iteme diract ca iti schimbi armuri in armuri legendare care se fac doar cu hackul deci nici ast nu exista
exista doar 3xDmG hack hack de pescuit si TradeHack care le iei dupe internet
Funda?