| raduflorentinb34 a întrebat:

ce videoclipuri sa fac ca sa imi dea lumea like si subscribe pe youtube?

Funda

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Daca stiam asta nu crezi ca ne apucam si noi sa facem asta? Trebuie sa vii tu ideile tale sa vezi daca prind la public, ca asa sa te apuci doar pentru 1-2 videouri si alea date de TPU e penibil.

3 răspunsuri:
| DryIce a răspuns:

Cuvinte cheie: dubstep, flat earth (ca tot sunt ridularizati au la vizualizari in prostie orice clip al lor), fail compilations, win compilation, killer clown pranks laughing, pranks, etc.

| Адина a răspuns:

Gaming, lăl.
Sau vlog / tutoriale.

| Andrei7600 a răspuns:

Gaming