| 2008anonim2008 a întrebat:

Cum pot face sa rezist mai bine la alcool?

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Sa mananci inainte, sa nu bei repede, sa iesi din cand in cand la aer iar restul tine de "antrenament"

5 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Mult antrenament și câteva linguri de ulei de măsline înainte de fiecare „shot".

| Donsavas a răspuns:

Alcoolul este o toxina. O picatura de alcool pur te ar putea ucide. Cum devii mai rezistent la o toxina? Ferindu-te de ea si mancand sanatos.

| PumpkinDoll a răspuns:

Cam ce a zis Adry05 rolling on the floor

| Mario2003iOS a răspuns:

Nu poti happy de oarece atât suporta corpul tau aloclemia in sânge, poti doar sa il antrenezi sa bei zi de zi pana sa învata, dar de ce e nevoie de alcol?

| AronSilvestru a răspuns:

Bea mai mult, rezistenta apare in timp nu in cateva zile.