| 2Names a întrebat:

Ei, nu s-a intamplat nimic.Cui ii era frica ca vine cutremurul?

5 răspunsuri:
| AnneMarri a răspuns:

Nu, nu s-a-ntâmplat şi nici nu se va întâmpla decât când va decide Dumnezeu. Şi nu, nu mi-e frică.

| ɹαℓυ a răspuns:

Mie nu mi-e frica big grin

| DaNiElA_8352 a răspuns:

Au mai fost si alte cutremure si nu mi a fost frica big grin

| FireEye a răspuns:

Frate apocalipsa, cutremure, tornade, etc vin cand vrea Dumnezeu sa vina nu cand vrea omul. Ca asa uite ca,, prezic" si eu ca maine va fi apocalipsa si ma imbogatesc ca ala CAMPING laughing) hai frate.

| SansyBoy a răspuns:

Poate sa vina eu il las. Il cinstesc si cu o vodka daca e nevoie rolling on the floor