| Fiona35 a întrebat:

imi explicati cum e cu wireless-ul de acasa? ce ar trebui sa stiu?

Răspuns Câştigător
| SAMM0603 a răspuns:

Pai trebuie sa stii ca el trimite internet si altor dispozitive gen: laptop, telefon, tableta, atunci cand wi-fi-ul de pe acest dispozitiv este activat.
Depinde daca are parola sau nu, scrie pe el. Al meu are. Daca nu are, te sfatuiesc sa-ti pui deoarece nu cred ca iti convine ca atunci cand e pornit sa primeasca si alte persoane (in caz ca stai la bloc) pe gratis. Indiferent cate persoane se conecteaza la el pentru a avea acces la itnernet, tu nu platesti nimic in plus si nu te incurca pe tine cat timp stai la calculator. Daca am gresit undeva, corectati-ma desi nu cred.