| CristyMinecraft a întrebat:

Imi place desenul avatar legend of Korra de pe Nickelodeon si am vazut pe net ca cartile 3 si 4 sau facut.
Dublate in romana cand vor aparea? >:
Dau funda cine imi spune exact

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Dublajul, ca si subtitrarea, necesita timp. Nu e o munca usoara, asa cum pot crede unii. Pentru lansari oficiale in limba romana e nevoie de anumite aprobari, care, la randul lor, inseamna timp. Nickelodeon are drepturi de difuzare pentru animatiile respective, dar, daca vor aparea dublate in romana, asta poti afla tot de la postul de desene animate. Stai cu ochii pe Nickelodeon si vei afla cand apar in filme noi personajele tale preferate.