| extasycash a întrebat:

Joc de ceva timp la pariuri sportive si am citit cate ceva despre metoda Martingale. Ma adresez celor care au folosit-o. as vreau sa stiu opinia vostra(daca ati castigat sau nu folosind aceasta metoda). Funda

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Metoda Martingale presupune să dublezi miza de fiecare dată când ai pierdut. Astfel, ai pierdut de 8 ori la rând, acum mizezi de 64 de ori mai mult decât miza oficială, ca să acoperi toate pierderile anterioare care sunt 1+2+4+16+32=55. Dacă câștigi,
64-55 îți rămâne de 9 ori miza. Dacă pierzi, următoarea martingală este 128. Dacă te ține punga joci așa, dacă nu, ai pierdut 64. Nu am câștigat folosind această metodă. Am pierdut 64.