| nicoleta_7955 a întrebat:

Ma ajutati si pe mine cu ceva statusuri noi de prietenii?

2 răspunsuri:
| Mყraßełła a răspuns:

Prietenia` nu` tine` de` m0da`[-x. nu` e `ceva` ce` se` p0arta` doar` sez0nul` acesta`[-x. nu` se` cumpara` si` nu` se` vinde`;]. este` insa` cea` mai` buna` investitie` in` aceasta` lume`; x!

Ele prOvOcator danseaza, pe tOcuri nu pe masa le place bunu` gust si`O dOza de viata.; x

at cand cazi; -s.eu O sa t ajut sa t ridici.cand simti ca iti e greu, voi fi mereu aici, cand tOata lumea te va respinge.eu voi fi aprOape d suflethul tau >; d
peste toate O s` trecem cu capuu` sus. N` avem una p` alta sh`asta`i mai presuslove struck

Nu toate lucrurile ne vor merge bine.dar vom trece peste toate amandOua.tu si cu minelove struck; x; x; x

Spune`mi mie ce prObleme ai ca te inteleg... sh eO am trecut prin multe poate reusesc sa leg O intamplare de alta sh sa realizez ca nOi am fost facute ca sa traim amn2love struck

. Ea E Langa Mine Cand Problemele Sunt Multe. Si Tot Ea E Singura Care Are Rabdare Sa Ma Asculte. Te Iubesc Si Punct!

. Noii`2`am`facuut`un`legamant` Cat`voom`traii`pe`pamanth` Nimenii`sa`nu`ne`desparthaa` Nikiodataa`niciodata`

. Acum a venit` si randu` meu` am` grija` d ea asa cum a facut ea mereu`.

Ea mi-a aratat de fiecare data cine sunt.
Si oriuNde am Fost.ea ma insotzit.Si orkE Am facUt. ea Ma sFatuit! love struck
DaCa`aSh` puTea. I`aSh` Da ParThe` Din Mine. Vreau s`O vaD ZambinD. UrLanD De feriCire

Ea nu o sa fie in stare sa te raneasca sau sa te insele. Si daca ti-a promis, chiar o sa te duca la stele love struck

Nu sunt perfecta.Dar dc m`as schimba. Daca el ma iubeste asaaaaa:-x

Uneori staw’ sh’ mã gandEsc
Do0amnE`
nu stiu cum sã`I mulTzumEsc.
Qm.
Sã`I mulTzumEsc pentru tot cE a fãcuT
mi-a daT curaJ sã dEvin cnE acum sunt.