| sarjux a întrebat:

SALUT TPU! Ma poate ajuta cineva...nu stiu ce are PC meu de la o vreme se poarta ciudat executa alte comezi decat cele pe care i le dau eu...cand incerc sa scriu imi apar patratele, si alte minuni, am instalat cu tot cu licenta peste 5 anti-viriusuri, si nu gaseste absolut nimic! nu stiu ce sa mai fac.mai explicid cand dau click pe un folder nu imi mai apare numele lui si cand sa dau click dreapta pe desktop pentru refresh mi se selecteaza toate fisierele singure, iar pe browser cand dau click sa scriu o adresa nu scrie litera ci doar imi apar comenzile de la litera pe care o apas, ma dispera, va rog ajutati-ma daca stie cineva, MULTUMESC mult de tot!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Reformateaza pcu.
Si nu mai instala atatia antivirusi de-o data ca iti incetinesc pcu.