| RazvanYoS a întrebat:

Mi-am facut si eu un sv de samp rpg si sunt comenzi pe el dar nu merg comeni:/makeadmin /makehelper /makevip si m-am logat si la rconu si am scris /setlevel si nu merge add mess gabygaby508 cine ma ajuta dau funda+vot

1 răspuns:
| bogabogdan a răspuns:

Salut, intra in script files cautati la user sau direct acolo un fisier cu numele tau din joc il deschizi cu notepad sau altceva si unde scrie adminlvl pui 1338 si dai save ca sa dai la alti o sa ai functie in juc /makeadmin nume si lvl la admin