| Smyle4FuNny a întrebat:

scuze ca va deranjez dar am o problema.Am windows 8 si cand vreau sa deschid laucher cs 1.6 (raiz0) nu imi merge. Specific ca nu imi da nici o eroare pur si simplu apas dublu click pe laucher si imi apare cerculetu linga cursor ca se incarca si nu mai face nimic adica nici o reactie, uneori cand aprind PC`u, sau dau rr imi merge... ajutati-ma va rog si o sa va multumesc cu FUNDA! :* [Scuze pentru ADMINISTRATIA TPU dar nu stiu in ce categorie sa bag intrebarea]

1 răspuns:
| IuliiMarie a răspuns:

Eii,eu am patit la fel, am avut pe laptop windows 8, si la mine nu se deschidea nici word,internet, etc. dar l-am dus la tatal meu care lucreaza in it, si, slava Domnului, inca traieste bine laptopul! Deci du-l la reparat!