| BRG a întrebat:

vă plac sarmalele?

Răspuns Câştigător
| DenisaAbdn a răspuns:

Da, mai ales cele in frunze de varza, mici cat sa le iei intr-o imbucatura, cu smantana deasupra si mamaliga calda. Daca ai si un pahar de vin rosu langa ele...
PS : Nu ai de gand sa incetezi cu astfel de intrebari? Ti-am mai spus ca sunt pofticioasa...

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Da mai ales cand pui smantana peste ele.

| carminaburana43 a răspuns:

Varianta ardei umpluti imi place mai mult.

| aℓℓ3XAnDry a răspuns:

Da si nu prea

| bbyyyyyyyy a răspuns:

Ce intrebare... laughing

| IuliaMihaella a răspuns:

Daaa, mai ales cu smantana.
Pa - pa!

| Ady05 a răspuns:

DA,foarte...

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.
Mie imi plac.De sarbatori, de exemplu de Craciun.Sunt foarte bune.Dar nu mananc in exces. Dupa un timp devin plictisitoare dar dupa un timp iti revine pofta! Tie?
Pa.

| kittybell2008 a răspuns:

Da foarte mult...stiu sa si fac. orice fel de sarmalewinking