| Iustinica134 a întrebat:

Voi cum reactionați când cineva vă spune că are o problemă, şi nu vă spune care e aia?
Indiferent că are o problemă personală, sau cu tine.
Eu efectiv fac cu nervii.
Dacă ai spus că ai o problemă... spune-mi-o!
Adică...mi se pare logic.
Oare sunt singura pe care o interesează probleme altora?
Si nu în genul de barfa după aceea...ci efectiv să încerc să ajut acea persoană?

Răspuns Câştigător
| SilentRain a răspuns:

Ii zic ca vorbim cand are chef si ca sunt dispusa sa ascult, asta in cazul in care imi pasa de persoana acea

3 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Nu am fost pus in aceasta ipostaza, insa, daca as fi pus, cel mai probabil i-as oferi o replica gen "Numai una?" sau, dupa caz "Cine nu are probleme?".

| Emma30555 a răspuns:

Poate ca nu are nicio problemă dar vrea atenție. Dacă nu vrea sa spună ce are nu are rost sa te enervezi, nu trebuie sa ți pese atât.

| Demetrov a răspuns:

Ii spun sec „ asa e in viata "