| SilentDark a întrebat:

Vre-un expert in Unity 3D? Am nevoie de ajutor... Urmaresc niste tutorile pe net (de incepatori) cum sa imi fac propriul joc Survivel. Am ajuns la partea in care trebuie sa fac o animatie a unei arme (cand dai click sa dea cu arma). In fine... Am facut-o insa trebuie sa debifez apasand pe un buton (Play Automatically) pentru ca aceasta sa nu fie repetitiva. Faza e ca eu am versiunea cea noua a programului, si anume versiunea 4.3.1f1, iar lui ii apare asa: file:///C:/Users/danut/Desktop/Untitled2.png
si mie asa: file:///C:/Users/danut/Desktop/Untitled.png
Deci ce ar trebui sa fac? unde sa intru? ce sa urmmez pentru a reusi?
Va las un link cu video-ul ca sa vedeti mai amanuntit (partea cu animatia incepe cam de la jumatate):https://www.youtube.com/......tps?/watch

MULTUMESC MULT PENTRU AJUTOR! FUNDA CEL MAI RAPID SI MAI CORECT RASPUNS!

1 răspuns:
| UnityLearner2001 a răspuns:

Uite, nu e locul cel mai potrivit sa ceri raspunsuri aici putini se aventureaza sa faca jocuri cei mi multi stau ca niste maimute si joaca zile in sir. Daca vrei Unity trimite mail la adresa worldoftanks23758@gmail.com