| Elena567223 a întrebat:

Vreau sa=mi cumpar o trambulina...
Poate sa ramana afara iarna si sa ninga pe ea? Nu pateste nimic?

Răspuns Câştigător
| thegatekeeper a răspuns:

Da, dar cred ca ar fi recomandat sa o acoperi cu ceva (nailon, de exemplu) astfel incat sa nu ninga direct pe ea.

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

E mai bine sa o acoperi cu ceva, totusi o protejeaza de ninsori si ploi

| Carmen100 a răspuns:

Sigur ca poate sa ramana, dar poti sa o acoperi cu ceva ca, na, nu strica happy

| Asiris23 a răspuns:

De ce o trambulina?! laughing Nu da ma banii pe prostii, in locul tau as cumpara ceva care sa ma ajute. Adica, in loc sa sari pe o prostie, nu mai frumos iti iei niste haine noi, sau iti cumperi ceva care sa merite? oh go on Sfatul meu este sa nu iti cumperi trambulinalaughing