| anonim_4396 a întrebat:

Salut, treaba e ca nu ma pricep la pariuri sportive, dar as vrea sa pun maine pentru vreo 3 meciuri, dar nu stiu care e faza cu cotele, vreau sa pun la Barca vs Espanyol, Sevilla vs Valladolid si Elche vs Atletico, repet, nu ma pricep la cote, nu mi puteti zice voi ce cote as putea pune? Dau funda

1 răspuns:
| Andreea99911818181 a răspuns:

Daca nu te pricepi la pariuri sportive nu mai da banii pe ele. Decat sa joci cu ce iti spunem noi, mai bine n o mai faci. Mare parte din jucatul la pariuri si o parte mai mare decat castigul, e parierea in sine. Sa te bucuri de castigul tau pentru ca ti a iesit biletul din ce ai pus. Daca iti zic eu sa bagi peste 2, 5 sau Gg si tu o faci dar il pierzi, te bucura la ceva? Arunci bani pe ceva ce nu stii sa faci sperand ca vei lua niste bani dar dupa parerea mea nu vei lua. Sunt oameni ce joaca de ani si sunt la actualitate cu echipele si cu tot si tot pierd bani grei. Totul e de noroc, dar mai tine si de tine sa stii ce si cum despre o echipa sau alta. Consulta te cu un prieten sau ruda ce joaca si te poate ajuta sa ti explice cum sta treaba, daca chiar vrei sa joci.