| RELIABLE a întrebat:

Salut tuturor, am o intrebare legata de messenger si anume, daca am vorbit cu o persoana de pe messenger ce nu trebuia acea persoana are convesatia cu mine salvata pe mail sau pe mass. Daca ai dau ignore si o sterg din lista tot ramane conversatia salvata? si daca nu, cum sa fac ca acea persoana sa nu mai vada conversatia? am incercat sa ma sterg automat din lista persoanei cu deny a buddy dar nu functioneaza va multumesc mult pentru orice raspuns in legatura cu intrebarea

Răspuns Câştigător
| Isabella110 a răspuns:

Buna. Nu! Conversatia va ramane oricum si iti explic si de ce. In messenger, apesi pe settings ( preferences) iar apoi pe "conversation history" unde daca ai setat "keep a history of my conversation" o sa le memoreze chiar daca aceea persoana va fi la ignor; inschimb daca ai "do not keep the history conversation" nu le va memora. Dar fii atent, poti seta si sa le memoreze cat timp esti pe mess, si cand iesi se vor sterge automat, dar si sa le memoreze pentru totdeauna, indiferent daca iesi-intri pe mess, sau daca dai ignor persoanei respective, etc. Good luck! Bye-bye!

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Chiar daca te stergi conversatia ramane in yahoo mail la -> Conversations. Orice ai face la cealalta persoana conversatia ramane.