| shark93 a întrebat:

Salut utilizatori de TPU-- Am si eu o intrebare acum 2 zile cineva a incercat sa i-mi sparga contul de yahoo messenger. si din cate am vazut nu a reusithee hee dar mi-a fost blocat contul pentru cateva ore 12/24 nu mai stiu exact, dar dupa ce au trecut respectivul timp am incercat sa ma conectez si i-mi cere parola de securitate pe care nu o mai stiu am facut contul acum 4 ani. tin sa precizez ca parola la messenger cand dau sa ma loghez e tot vechea deci incercarea hakerului nu a reusit dar i-mi cere codul de securitate in continuare chiar daca parola pe care o tastez este cea corecta? Cine ma poate ajuta in privinta asta, daca trebuie sa astept mai mult i-si revine de la sine, nu mai trebuie sa ma loghez pe el o perioada cu stima.

2 răspunsuri:
| stalo a răspuns:

Intra pe site-ul de la yahoo si da-i acolo log in. dupa aia o sa mearga. am patit si eu asta

| shark93 explică:

Pai stiu asta dar cand intru pe site ala acolo ca si cand a-si deschide mail acolo imi cere parola de securitate iar eu nu o mai stiu, ca pe messenger nici nu se pune vorba sa i-mi mearga zice ceva de nu stiu ce conexiune proxi ceea ce e complet eronat deoarece am facut alt id si totul e ok. ideaa e ca eu i-mi vreau listele de contact din vechiul id mai mult de aia incerc sa rezolv problema cu stima.