| anonim_4396 a întrebat:

Va este dor de vara, de zilele insorite si calduroase?
Mie imi e dor sad Cred ca vara este cel mai frumos anotimp, e anotimpul meu preferat.

35 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Urmeaza serie usoara pentru noi, scoatem maximum din astea, voi siguri faceti egal sau pierdeti.
Noi suntem The Arsenal, voi sunteti doar niste unii care v-ati ridicat in ultimii 20 de ani/

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Haha, noi am fost ridicați mereu, voi nu prea doar din când în când.

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Termina c-a fost offside mare, am zarit offside-ul direct de pe faza live, reluarea mi-a confirmat privirea buna

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Nu neg, dar peste ani si ani poate va depasim din nou!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da,imi e dor de ea.E si anotimpul meu preferat.
Cand eram mai mic ma gandeam sa ma mut intr-o tara unde e mereu vara. laughing Si vreau asta si acum.