| anonim_4396 a întrebat:

Vara este cel mai frumos anotimp?

Răspuns Câştigător
| AndreiParkour a răspuns:

Vara poti face o gramada de sporturi, vacanta, stai relaxat. Dupa parerea mea este cel mai frumos anotimp, fara griji.

7 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Urasc vara pentru ca.
1. cand ma barbieresc in cap, transpir mor de durere.
2. caldura insuportabila.
3.pot face insolatie foarte usor(nu prea suport nimic pe cap dupa barbieritul in cap)
Iubesc iarna pentru ca :X
1.Nu transpir, nu fac insolatie, nu simt frigul, umblu cu capul gol etc.
2. ma pot da pe gheata (da stiu, am o varsta, insa nu pot sa ma abtin )
3.pot sa frec 'fetili' cu zapadabig grin
4. iubesc expresia tampita dupa chipul oamenilor cand se uita la mine ca sunt cu capul 'gol' si ras in cap laughing
deci Iarna rullez.

| mona a răspuns:

Pentru unii, da

| raluca0306 a răspuns:

Pentru mine, da.Dar toate au ceva foarte frumos!

| raluca0306 a răspuns:

Pentru mine, da!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu.

| fadnox a răspuns:

Cu caldura si seceta? X_x

| FlyJack a răspuns:

Unii prefera iarna, toamna, primavara... Dar eu zic ca vara este cel mai frumos. Caldura, joaca, VACANTA! laughing
Dar na, fiecare cu ce vrea.winking