| HsTyLe a întrebat:

Salut va rog eu care stie sa faca server de metin2 private sa-mi lase idul plzzz

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Blondo:d a zis cine stie sa facatongue eu stiu frate dar nu ma mai ocup cu asa ceva

3 răspunsuri:
| LostInSoul a răspuns:

Simplu:
Intri pe www.metin2fun.ro ti-l recomand;), iti faci cont apoi descarci jocul, il instalezi si te joci;)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu eu sa fac server dai 10 euro pe tel si til fac pana nu ii dai nu ma apuc daca mii dai iti fac ca am luat teapa asa bagama in lista andrey_jupanul07 si prezinta-te ce vrei si de unde ai id meu ca nu o sa mai stiu am foarte multi in lista bye bye

| HsTyLe explică:

Dami idul tau pliz,
nu tu blondo