| george5mh a întrebat:

Salut! Va rog frumos sa ma ajutati! Mi-am descarcat niste aplicatii pentru iPhone (4S) de pe Filecrop respectiv alte siteuri si le-am pus pe iTunes (de pe calculator in memoria iTunes) iar cand dau Sync se incarca pana la un moment dat sida "Application failed to install". Se intampla cu orice aplicatie care nu e de pe AppStore. Va rog ajutati-ma! Spuneti-mi care e problema si ce sa fac!

1 răspuns:
| H3ADsHoT a răspuns:

Sunt aplicatii piratate. Daca vrei sa le poti instala fa jailbroken la iphone, dar nu-ti recomand deoarece se poate strica.