| piatraneamt97 a întrebat:

Va rog sa imi spuneti niste nume de jocuri cu avioane de vanatoare dar care sa aiba grafica buna si sa fie interesant. Si un joc cu muzica(daca exista) in care tu iti creezi o trupa rock si compui melodii, faci turnee etc

Răspuns Câştigător
| p3bogdan a răspuns:

Salut uite incerca "HAWX"merge si prin comanda vocala gen shot=trage duble shot=foc dublu cover=acopera. Urmatoru Flight simualtor 2004, Flight simulator X si sunt adonuri daca ai si un joystick sunt super.Salut.