| NuStiuCeNumeSaImiPun a întrebat:

Voi ati dat tezele? Eu pe cea de romana o dau pe 30.11 adica maine big grin sper sa ma descurc iar pe cea de matematica o dau pe 5.12 happy.

Răspuns Câştigător
| Ioana128373i a răspuns:

Eu am dat azi teza la mate si la romana am dat miercurea trecuta(la romana am luat 9!). Maine trebuie sa ne zica si rezultatele la teza de la mate.

4 răspunsuri:
| AnneMarri a răspuns:

Da le-am dat, dar încă nu am primit notele.
Succes la teze, să iei 10! kiss

| cristianorudi7 a răspuns:

Si eu dau la romana tot maine, bafta multa!

| DuLcyK a răspuns:

Da, eu am dat teza si la romana si la matematica nu a fost chiar atat de greu pentru mine...Bafta la teze, sa iei 10 la ambele! Iti tin pumni, succes.

| Ioana128373i a răspuns:

Apropo bafta la teza! happy