| mtw123 a întrebat:

Salut.

Voi din a câta încercare ati luat carnetul?

5 răspunsuri:
| GoldenZenith a răspuns:

A doua oară.

| anamariarot a răspuns:

Din prima, dar nu e o tragedie dacă n-ai reușit de prima dată. Ideea e să înveți să conduci, astfel încât să nu reprezinți un pericol nici pentru viața ta, nici pentru a celor din jur.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pfff, nici nu a trebuit să încerc, mi l-au oferit ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am picat sala si nu m-am mai dus a doua oara. Acum pe bune " Ce faci daca un batran traverseaza printr-un loc nepermis? " - cum naiba varianta " Treci peste el. " nu este corecta, ce dracu' cauta sa treaca pe acolo. straight face

| AnonimCuDiploma a răspuns:

Salut!
Eu am luat permisul din prima încercare.