| OLumeColorata a întrebat:

Vreau sa creez un site gen Lady Popular, Stardoll, IMVU, etc...
Dar nu stiu pasii... Daca-i stiti mi puteti arata si mie si sa-mi spuneti ce-mi trebuie? Ms, Funda.

2 răspunsuri:
| lariisa99 a răspuns:

Cand creezi sa ma anunti)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe imvu faci asa...scrii pe goolge imvu dai la prima si scrie undeva mic sing up dai acolo si alegi un avatar pe urma sci numele contului parola adreesa de email de care faci contul un cod dai creat accont la sfarsit pe urma il intralezi la ultimul pass.(scrye install imvu). l-ai instalat pe urma bagi numele contului si parola astept 2 minute intri dai la shop cumperi haine pantofi coafura pe urma dai pe home si dai la chat new dai start tutorial urmaresty pasi simpii si mai primesti 1000 de credite si dai pe poza de sus din dreapta scrye mik web profile si dai clik si cauty avatars la search si iei unul de 1000 de credite pe urma iesi si dai la dress up si le dai add la acelea si dai pe aparatul photo faci o poza si o pui la av happy.succes.contu meu este contlool46:*:X