| WiKiPoKidgs a întrebat:

Vreau sa imi creez un blog pe tema "antidrog", dar nu stiu ce link sa pun ( ma gandeam la ceva de genul www.antidrog.ro - dar e prea banal). Astept idei!

Multumesc!

3 răspunsuri:
| floweray a răspuns:

Stopdrogurilor, takecontrol, getincharge, freshstart... ar fi cateva variante.

Ca sa-ti faci Blogul, te sfatuiesc pe www.ucoz.ro, care e complet in romana, Gratuit si usor de folosit.

Aici ai un tutorial: http://www.youtube.com/watch?v=21DWamHpCTo

Daca ai nevoie de ajutor suplimentar te ajuta si baietii de pe www.forum.ucoz.ro!

Mult succes!

| alexandra_4554 a răspuns:

Www.no drugs.ro