| cosminvalerian a întrebat:

Vreau sa imi fac un ID de yahoo. Completez toate capurile de acolo de unde trebuie si dau "Create my account". Apoi ce trebuie sa fac? Funda + voturi

3 răspunsuri:
| hideaway a răspuns:

Nu prea am înțeles ce ai vrut să spui, cu toate că știu să fac ID-uri.
Uite aici un video care te-ar putea ajuta : http://www.youtube.com/watch?v=Y2ORwj6Bn2U
Succes!

| LavsKitty a răspuns:

Instalezi yahoo messenger si te loghezi cu id-u care l-ai facut si parola.

| alexandra2859 a răspuns:

Pai nu mai trebuie sa faci nimic odata ce iti spune hello si numele tau.doar cum spune si lavskitty trebuie sa instalezi yahoo si sa te loghezihappy.